ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین مرکز نیک آفرین ایرانیان

موسسه نیک آفرین ایرانیان با شماره ثبت ۳۱۵۴ و شناسه ملی ۱۰۲۶۰۶۴۲۷۴۸ پیشرو در ارائه تخصصی ترین خدمات آموزشی پژوهشی در زمینه آموزش مدیریت کسب و کار در مراکز درمانی (HealthCare MBA) با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می کند:

HealthCare/SkinCare Professional MBA مباحث تئوری و عملی MBA در این موسسه بطور حرفه ای و مهارت آموزی تدریس می شود. با استفاده از تکنیک های روز دنیا در آموزش های کوتاه مدت (BootCamp) و با بهره گیری از اساتید با تجربه و متبحر همچنین مکان آموزشی مدرن و بوتکمپ با رویکرد گروهی و تکنیکال امکان یادگیری مهارتی بسیار بالاست. تمامی افرادی که در ارتباط با کسب و کار در حیطه زیبایی و سلامت هستند از قبیل پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، مدیران بیمارستان ها، درمانگاه ها، مراکز بهداشت و مراقبت، تکنسین های آزمایشگاه، رادیولوژی و دندانپزشکی، پرستاران، داروخانه، فیزیوتراپی در این بوتکمپ های تخصصی می توانند شرکت کنند و دانش مدیریت در شغل خود را برای ارتقاء وضعیت موجود کسب نمایند.

دوره های تخصصی مدیریت کسب و کار در مراکز مراقبت پوست، مو و زیبایی با ارائه گواهی از دانشگاه آزاد اسلامی است. لازم به ذکر است این بوتکمپها فقط در اصفهان برگزار می شود و موسسه نیک آفرین ایرانیان در شهرهای دیگر فاقد نمایندگی است. برنامه آموزشی موسسه نیک آفرین ایرانیان به شرح زیر است:

 برنامه آموزش حضوری موسسه نیک آفرین ایرانیان

 پارت 1
ساعت 9 تا 10
آموزش بوت کمپ و موارد کاربردی آن در کسب و کار

 پارت 2
ساعت 10 تا 12
آموزش مدیریت ناب و بروز کلینیک ها
ساعت 12 تا 12:30 پذیرایی

 پارت 3
ساعت 12:30 تا 14:30
سیستم سازی و بهبود کیفیت در سازمان ها
ساعت 14:30 تا 15:30 ناهار و استراحت

 پارت 4
ساعت 15:30 تا 17:30
بازاریابی و برندسازی در مراکز
ساعت 17:30 تا 18 پذیرایی

 پارت 5
ساعت 18 تا 20
مدیریت منابع انسانی، چالش ها و راهکارها

ثبت نام در دوره های آموزشی حضوری مرکز نیک آفرین ایرانیان