موسسه نیک آفرین ایرانیان با ایده لذت از آموزش بنا نهاده شده است. آموزشی که بر اساس نیاز واقعی و مطابق با علاقمندی فرد باشد. در این موسسه جهت آموزش تخصصی اسکین کر مشتاقان آموختن، گرد هم می‌آیند تا نیاز مهم و اساسی خود را در قالب تخصص و مهارت‌آموزی برآورده سازند.

آموزش مهمترین عامل پیشرفت در فرد و جامعه است. فرایندی موثر در رشد و تعالی، افزایش توانمندی و مهارت، بهبود کیفیت وضعیت موجود و حس خوب اعتماد به نفس است.

در هر زمان، با هر مدرک تحصیلی و در هر سنی نیاز به آموزش جزء جدانشدنی زندگی انسان است. دوره های اجباری و بلندمدت آموزش در دوران تحصیلی همه ما آدم ها تکرار شده است و گریزی از آن نیست. دوران‌هایی که شاید با علاقه همراه نبوده است و یا واحدهای درسی که با اکراه پاس شده‌اند. اما آموزش‌هایی هستند که دقیقا با نیاز و علاقه انسان همراهند و در انتخاب و یا ادامه فعالیت موفق در شغل، نقشی انکارناپذیر دارند. یکی از این موارد آموزش مراقبت پوست است، اینجا درست آغاز کار است و آن لذت آموختن و رشد در مسیر علاقه است، آموزش به انتخاب خود نه اجبار نظام آموزشی.

بر اساس نیاز جامعه به تربیت افراد با تخصص و مهارت تعریف شده در حیطه مراقبت پوست، مو و زیبایی (Hair, Skin & Beauty Care) مدیر عامل موسسه نیک آفرین ایرانیان پزشک انتخاب شده است که گرایش‌های ویژه به آموزش و پژوهش دارد و با رزومه تدریس در سازمان فنی‌حرفه‌ای، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد، در بخش خصوصی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی دوره های آموزش تخصصی Skin Care برگزار می‌کند.

موسسه نیک آفرین ایرانیان پیشرو در برگزاری دوره های کاربردی و تخصصی آموزش مراقبت از پوست با اعطاء گواهی از دانشگاه آزاد اسلامی با شناسه دوره و کد رهگیری است. دانش‌پژوهان شرکت کننده با انجام تکنیک‌های عملی بر روی پوست صورت کیس‌های موسسه توانمندی در ارائه کار را می‌آموزند و مهارت‌آموزی دوره های تخصصی اسکین کر به شیوه نوین را تجربه خواهند کرد.

این موسسه فقط در زمینه آموزش اسکین کر در اصفهان فعالیت دارد و در شهرهای دیگر فاقد نمایندگی است.

سرفصل‌های آموزش skin care در کارگاه آموزشی سایت نمایان است. با تکمیل فرم ثبت نام و اطلاع به واحد پذیرش موسسه، در دوره آموزشی پوست و زیبایی، آموزش مدرن و کلاسیک را تجربه کنید.

 

ثبت نام کارگاه‌های آموزش مراقبت پوست Skin Care