موسسه نیک آفرین ایرانیان با ایده لذت از آموزش بنا نهاده شده است. آموزشی که بر اساس نیاز واقعی و مطابق با علاقمندی فرد باشد. در این موسسه مشتاقان آموختن، گرد هم می‌آیند تا نیاز مهم و اساسی خود را در قالب تخصص و مهارت‌آموزی برآورده سازند.

آموزش مهمترین عامل پیشرفت در فرد و جامعه است. فرایندی موثر در رشد و تعالی، افزایش توانمندی و مهارت، بهبود کیفیت وضعیت موجود و حس خوب اعتماد به نفس است.

در هر زمان، با هر مدرک تحصیلی و در هر سنی نیاز به آموزش جزء جدانشدنی زندگی انسان است. دوره های اجباری و بلندمدت آموزش در دوران تحصیلی همه ما آدم ها تکرار شده است و گریزی از آن نیست. دوران‌هایی که شاید با علاقه همراه نبوده است و یا واحدهای درسی که با اکراه پاس شده‌اند. اما آموزش‌هایی هستند که دقیقا با نیاز و علاقه انسان همراهند و در انتخاب و یا ادامه فعالیت موفق در شغل، نقشی انکارناپذیر دارند. یکی از این موارد آموزش مراقبت از پوست است، اینجا درست آغاز کار است و آن لذت آموختن و رشد در مسیر علاقه است، آموزش به انتخاب خود نه اجبار نظام آموزشی.

بر اساس نیاز جامعه به تربیت افراد با تخصص و مهارت تعریف شده در حیطه مراقبت پوست، مو و زیبایی (Hair, Skin & Beauty Care) مدیر عامل موسسه نیک آفرین ایرانیان پزشک انتخاب شده است که گرایش‌های ویژه به آموزش و پژوهش دارد و با رزومه تدریس در سازمان فنی‌حرفه‌ای، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد، در بخش خصوصی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی دوره های آموزش تخصصی Skin Care برگزار می‌کند.

موسسه نیک آفرین ایرانیان پیشرو در برگزاری دوره های کاربردی و تخصصی آموزش مراقبت پوست با اعطاء گواهی از دانشگاه آزاد اسلامی است. دانش‌پژوهان شرکت کننده با انجام تکنیک‌های عملی بر روی پوست صورت کیس‌های موسسه توانمندی در ارائه کار را می‌آموزند و مهارت‌آموزی دوره های تخصصی اسکین کر به شیوه نوین را تجربه خواهند کرد.

این موسسه فقط در اصفهان فعالیت دارد و در شهرهای دیگر فاقد نمایندگی است.

سرفصل‌های آموزش اسکین کر در کارگاه آموزشی سایت نمایان است. با تکمیل فرم ثبت نام و اطلاع به واحد پذیرش موسسه، در دوره آموزشی پوست و زیبایی، آموزش مدرن و کلاسیک را تجربه کنید.

 

ثبت نام کارگاه‌های آموزش مراقبت پوست Skin Care