ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین مرکز نیک آفرین ایرانیان

موسسه نیک آفرین ایرانیان با شماره ثبت 3154 و شناسه ملی 10260642748 پیشرو در ارائه تخصصی ترین خدمات آموزشی پژوهشی در زمینه مراقبت پوست، مو و زیبایی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می کند:

Online Skin Care Training

آشنایی با اصول مراقبت پوست، مو و زیبایی و اخذ گواهی دانشگاهی همواره از نیازهای دانش پژوهان در حیطه پوست و زیبایی است. در شرایط کنونی و تغییراتی که ویروس کرونا در تمام دنیا ایجاد کرده است وبینارهای آموزشی آنلاین جایگاه ویژه ای جهت برآورده کردن خواسته های آموزشی جامعه پیدا کرده اند.
موسسه نیک آفرین ایرانیان با آموزش جدید در قالب Skin Care Webinar و ارائه گواهی از دانشگاه آزاد با برگزاری دوره های ویژه کلاسیک دانش پژوهان را در یادگیری مفید و کاربردی مراقبت پوست، مو و زیبایی هدایت می کند.
مباحث آموزشی تکنیک های غیر تهاجمی (Non Invasive Methods) هستند که پزشکان، پرستاران، کارشناسان، مشاورین پوست و زیبایی و عموم افراد می توانند در آن شرکت نمایند.
شایان ذکر است وبینارهای آموزشی آنلاین موسسه نیک آفرین ایرانیان فقط از طریق ارسال لینک وبینار از طریق شماره 09138784202 اجرا می گردد.
دانش پژوهان علاوه بر استفاده از مطالب آموزش آنلاین، پی دی اف جزوه مراقبت پوست، مو و زیبایی، پاورپوینت آموزش کلاس و فیلم آموزش ماساژ صورت را هم دریافت خواهند کرد.

 برنامه آموزش آنلاین موسسه نیک آفرین ایرانیان

 پارت 1
ساعت 9 تا 10
آموزش مبانی پوست، تشخیص انواع پوست، آشنایی با دستگاه ها، اندیکاسیون ها و کنتراندیکاسیون ها
استراحت 5 دقیقه

 پارت 2
ساعت 10 تا 11
آموزش پاکسازی + آموزش پیلینگ
استراحت 5 دقیقه

 پارت 3
ساعت 11 تا 12
آموزش هیدرودرمی + آموزش لیفتینگ + آموزش ویتامینه مو
استراحت 5 دقیقه

 پارت 4
ساعت 12 تا 13
آموزش میکرودرم ابریژن + آشنایی با میکرودرم پودری و الماسه
استراحت 5 دقیقه 

ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین مرکز نیک آفرین ایرانیان